E-mail

grazyna.rykala@o2.pl

Telefon

795 539 905

O firmie

Przenieś się do innego miejsca i czasu

Życie wcale nie musi być nudne i byle jakie. Może mieć bajkowy urok, czar i ponadczasową jakość. Aby Ci to zapewnić, tworzymy wyjątkową przestrzeń. Kreujemy miejsca, w których czas się zatrzymał. Dzięki temu możesz zapomnieć o gonitwie współczesnego świata, odpocząć i czerpać nieskończone ilości energii.

 

Jak to robimy?

Produkujemy unikalne meble ogrodowe. Wszystkie nasze wyroby wytwarzane są od początku do końca ręcznie, według tradycyjnych reguł sztuki rzemieślniczej. Nie wytwarzamy niczego w seryjnej produkcji maszynowej, ponieważ takie masowe produkty nie posiadają duszy. Podchodzimy do drewna z szacunkiem i wydobywamy z tego naturalnego budulca wszystko, co najpiękniejsze.

 

NUTA Producent Mebli Ogrodowych

Nuta Producent Mebli Ogrodowych jest firmą z wieloletnim doświadczeniem działającą w branży stolarskiej. Pracujemy z pasją wkładając w proces produkcji całą swoją wiedzę i energię. Dlatego możemy się cieszyć wspaniałymi efektami oraz zadowoleniem klientów.

 

Dlaczego my?

Ponieważ każdy nasz projekt jest inny. Otrzymasz wyrób rzemieślniczy, który będzie się odróżniał od wszystkich innych. Będzie miał swój indywidualny i niepowtarzalny charakter. Będzie miał również ponadczasowy styl, który nigdy nie wyjdzie z mody, tak jak nigdy z mody nie wyjdą produkty drewniane. Są one tak wytrzymałe, że towarzyszą przez lata wielu pokoleniom.

 

Co wykonujemy?

  • domki drewniane
  • altany ogrodowe kryte strzechą, deską bądź gontem bitumicznym
  • grillo-wędzarnie
  • wiaty garażowe drewniane
  • tarasy drewniane
  • meble ogrodowe

 

Dogodne formy zakupu

Zależy nam na Twoim zadowoleniu i na tym, abyś mógł spełniać swoje marzenia bez względu na to, czy dysponujesz w tej chwili wystarczającymi środkami. Dzięki ratalnej sprzedaży nie musisz już godzić się na kompromisy i szukać rozwiązań o gorszej jakości. Możesz już dziś mieć unikalne wyroby z prawdziwego drewna, których historia będzie od teraz współtworzyć opowieść o Tobie i Twojej rodzinie.

 

Jak jeszcze możesz skorzystać?

Tworzymy koncepcje zagospodarowania terenu. Wystarczy, że wskażesz nam miejsce, a my zaplanujemy przestrzeń tak, aby każda spędzona tam chwila była przyjemnością. Jeśli masz własny pomysł, opowiedz nam o nim, a my go zrealizujemy według Twoich wskazówek. Jesteśmy solidni, terminowi i dumni ze swoich prac. Nic nas nie interesuje bardziej niż spełnianie marzeń klienta.